www.boradigital.com Canlı Destek

Üye Ol / Giriş Yap

(0) Sepetim

1960 yılında Beyoğlu’nda Nazım Bora tarafından kurulan şirketimiz, 1998 yılına kadar Bora Filmcilik adı altında hizmet vermiştir.  1998 yılında Bora Digital ve Ajans Hizmetleri olarak değişen yeni adımızla uzun yıllar boyunca birçok hastane, eğitim kurumu, büyük ve küçük ölçekli özel ve tüzel işletmelerin promosyon, tanıtım, matbaa ve baskı işlerinde aranılan ve tercih edilen bir firma haline geldik.

 

İstanbul/Fatih’te yer alan firmamız Bora Digital Fotoğrafçılık online baskı ve e-ticaret dışında stüdyo çekimleri, vesikalık, nişan, düğün, sünnet, özel günler, yıllık, kepli mezuniyet, reklam çekimleri, ürün, manken, fabrika - iş yeri digital ve film baskı, çocuk ve gelin,anaokulu çekimlerileriyle profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

 

Biz, Bora Digital ve Ajans Hizmetleri olarak şu ana kadar olduğu gibi gelecekte de iş ahlakımızdan ödün vermeden, dürüst çalışma anlayaşımız ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

 

 

 

    çerçeve,mdf çerçeveler,resimli çerçeve,metal çerçeve,ahşap çerçeve,dekoratif çerçeveler,dekoratif çerçeve,desenli çerçeve,düz çerçeve,oval  çerçeve,antika çerçeve,çerçeve modelleri,cerceve,cam çerçeve
Bülten Kaydı:
Ekle
Çıkar
Ürün ve kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize kaydolunuz.
Yukarı Çık